• slide
  • slide
  • slide

O nas

NZOZ Podkarpackie Centrum Zdrowia Psychicznego s.c. powstał 05.09.2007r. w Przemyślu przy ul.3 Maja 59 z inicjatywy dr Macieja Kuligowskiego oraz dr Jacka Barketa. Był to wówczas pierwszy NZOZ psychiatryczny w Przemyślu (i tak zostało do dziś).Pierwszych pacjentów przyjęliśmy w 2008r. Początkowo powstała Poradnia Zdrowia Psychicznego, następnie Poradnia Psychologiczna, Neurologiczna a od 2011r. spółka rozszerzyła działalność o Dzienny Oddział Psychiatryczny zlokalizowany przy ul. Opalińskiego 13. Od 1.06.2019 oddział został przeniosiony na ul.Bohaterów Getta 17a.

Systematycznie NZOZ poszerza swoją ofertę. Początkowo zatrudniał kilku psychiatrów i psychologów. Aktualnie zatrudnionych jest 35 osób, w tym 7 lekarzy psychiatrów, 3 neurologów, 15 psychologów/ psychoterapeutów, 4 terapeutów zajęciowych, 6 pielęgniarek, sekretarka medyczna, specjalista do spraw rozliczeń z NFZ.

Wszystkie świadczenia dla pacjentów udzielane są bezpłatnie ( NFZ ). Zakres świadczeń obejmuje porady psychiatryczne, psychologiczne, psychoterapię, porady neurologiczne, fototerapię. W oddziale dziennym ponadto prowadzimy psychoterapię grupową, terapię zajęciową, jogę.

Współpracujemy:

  • ze Szpitalem Wojewódzkim w Przemyślu w zakresie badań neuroobrazowych (CT, MRI;RTG, EEG)oraz badań laboratoryjnych.
  • z Laboratorium mgr Jodłowskiej
  • z Gabinetem EMG dr Jolanty Łapińskiej

 

Mamy ofertę dla firm w zakresie badań pracowników ochrony fizycznej, pozwolenia na broń, badań kandydatów na pracowników mundurowych.

Prowadzimy badania kliniczne leków w programach międzynarodowych.

Od kilku lat jesteśmy współorganizatorem Międzynarodowej Konferencji Bieszczadzkie Dni Psychiatryczne (co roku ok.500 uczestników, w tym ok.40 wykładowców, więcej w zakładce konferencja).

Okresowo współpracujemy z gabinetem okulistycznym w bezpłatnych badaniach wzroku.

Wspieramy Uczniowski Klub Sportowy Śródmieście w zakresie specjalistycznych badań okresowych.

Wspieramy Fundację Pomocy Dzieciom Przewlekle Chorym „jerzyk” (zakładka konferencja)

W uznaniu za naszą działalność zarówno NZOZ jak i nasi lekarze zostali kilka razy laureatami w plebiscycie pacjentów na najlepsze placówki i specjalistów w Przemyślu.

Do góry
Copyright © 2021 NZOZ Podkarpackie Centrum Zdrowia Psychicznego s.c. | Wszelkie prawa zastrzeżone | CMS by Quick.Cms